Mazda - японська автомобільна марка. Широкий модельний ряд компанії включає компактні хетчбеки, так і більші моделі D-класу. Крім цього, компанія пропонує широкий вибір кросоверів, останньою новинкою серед яких стала Mazda CX-5. До нас поставляються автомобілі японського складання.
Mazda2 – передньопривідний хетчбек B-класу, третє покоління якого представили у 2007 році. У 2010 році на ринку дебютувала рестайлінгова версія моделі. Примітно, що саме «Мазда» розробила платформу, яку згодом почали використовувати як «візок» Ford Fiesta. В Україну Mazda2 поставляється з 1,5-літровим бензиновим двигуном потужністю 103 к.с. Коробки передач - п'ятиступінчаста "механіка" або чотиридіапазонний "автомат". У базі оснащується шістьма подушками безпеки, ABS, EBD, аудіосистемою CD/MP3 з чотирма динаміками та роз'ємом AUX для підключення зовнішніх пристроїв. Випускається у Японії.
Mazda3 MPS — передньопривідний спортивний хетчбек класу С. Мазда 3 MPS дебютувала в 2006 році і є спортивною модифікацією Mazda3. Модель продається на ринках Північної Америки під назвою Mazdaspeed3.
Mazda3 MPS – друге покоління спортивної версії «трійки». Випускається лише у кузові хетчбек. "Серце" машини - турбований 2,3-літровий двигун, що розвиває вражаючі 260 к.с. і 380 Нм крутного моменту. Допомагає передньопривідному автомобілю приборкати цю міць у поворотах міжколісний диференціал, що самоблокується, і просунута електроніка. До «сотні» Mazda3 MPS прискорюється за 6,1 секунди, а «максималка» обмежена електронікою на позначці 250 км/год. У пару до двигуна приставлена ??виключно ручна коробка на шість передач. Складання - Японія.
Mazda3 Седан - Передньопривідний седан класу C. Перше покоління моделі випускалося з 2003 по 2009 рік. У Японії Mazda 3 Седан також відома під назвою Mazda Axela.
Mazda3 Седан (BL) - друге покоління "трійки" дебютувало в 2009 році і випускалося в Японії до 2013 року. В Україну седан поставлявся з двома атмосферними бензиновими моторами об'ємом 1,6 (105 л.с.) та 2.0 літра (150 л.с.). Обидва двигуни можуть агрегатуватись як ручною, так і автоматичною трансмісією. Менш потужному мотору покладено п'ятиступінчасту "механіку" або чотиридіапазонний "автомат", а в пару до більш потужної силової установки приставляються більш сучасні варіанти коробок на шість і п'ять передач відповідно.
Як і у випадку з п'ятидверкою, у моделі змінилася не тільки «обгортка», а й «начинка». Зовні автомобіль сповідує стилістику марки KODO («душа руху»), а внутрішньо є «прихожанином» нових фірмових технологій SkyActiv. Седан отримав нову гаму високоефективних двигунів потужністю від 105 до 150 к.с. Старі чотири- і п'ятиступінчасті «автомати» поступилися місцем шестидіапазонному агрегату, а список активних електронних помічників практично нічим не поступається старшій Mazda6.
Mazda3 – седан С-класу, який також відомий під назвою Axela для японського ринку. Третє покоління моделі випускається з 2013 року, а 2016 року вийшла оновлена ??версія, що отримала індекс BN. Європейські автомобілі комплектуються бензиновими та дизельними моторами. Виробляється Mazda3 у Японії.
Mazda3 «Хетчбек» (BL) — друге покоління «трійки» дебютувало у 2009 році і випускалося в Японії до 2013 року. В Україні пропонувалася рестайлінгова версія другого покоління, на зміну якому найближчим часом прийде наступна генерація Mazda3. В Україну седан поставлявся з двома атмосферними бензиновими моторами об'ємом 1.6 (105 л.с.) та 2.0 літра (150 л.с.). Обидва двигуни можуть агрегатуватись як ручною, так і автоматичною трансмісією. До нас модель завозилася із Японії.
«Трійка», що з'явилася 10 років тому, стала наймасовішою моделлю компанії за всю її історію, тому до створення нової Mazda3 японці підійшли з усією серйозністю. Мало того, що автомобіль став одним із найефективніших у класі, так він ще й обіцяє стати одним із найефективніших. Список електронних помічників не поступається конкурентам, а за деякими параметрами навіть їх перевершує. Гамма силових установок увімкнула нові бензинові «атмосферники» yf 120 і 150 к.с., які по тязі можуть посперечатися з багатьма турбованими агрегатами. Коробка передач – шестиступінчастий автомат. Складання - Японія.
Mazda3 Хетчбек - Передньопривідний п'ятидверний хетчбек класу C. Перше покоління вироблялося з 2003 по 2009 рік. У себе на батьківщині в Японії Mazda 3 також відома під назвою Mazda Axela.
Mazda3 - хетчбек С-класу, який також відомий як Axela для японського ринку. Третє покоління моделі випускається з 2013 року, а 2016 року вийшла оновлена ??версія, що отримала індекс BN. Європейські автомобілі комплектуються бензиновими та дизельними моторами. Виробляється Mazda3 у Японії.
Mazda5 - семимісний передньопривідний мінівен C-класу, поточна генерація якого дебютувала в 2010 році. У деяких країнах відомий під назвою Mazda Premacy. Незважаючи на великі габарити, в довжину «п'ятірка» лише на 5 мм більше седана Mazda3. Має зручні бічні зсувні двері, а також цікаву систему трансформування салону. Родзинкою є середнє сидіння другого ряду, яке легко перетворюється, наприклад, з підлокітника на сітку-авоську або столик. В Україну поставляється з бензиновим дволітровим двигуном (144 к.с.), який працює в парі з п'ятидіапазонним "автоматом". Виробляється у Японії.
Mazda6 - Передньопривідний п'ятимісний седан класу D. Автомобіль дебютував 2002 на автосалоні в Детройті. Mazda 6 також відома під назвою Mazda Atenza. Фейсліфтінг - 2005 рік.
Mazda6 - Передньопривідний п'ятимісний седан класу D. Прем'єра другого покоління Mazda 6 відбулася у вересні 2007 року на автосалоні у Франкфурті. Фейсліфтінг - 2010 рік. Третє покоління автомобіля представили влітку 2012 року.
Mazda6 - передньопривідний седан. Поточна генерація чотиридверки, офіційно представлена ??в 2012 році, стала одним із найбільш граціозних автомобілів у D-класі. Не відстають від зовнішності та технології. Вже в базі седан оснащується непомітно працюючою системою запуску і вимикання двигуна Stop/Start, противідкатною системою і ще цілим набором інших електронних помічників. Гамма моторів для українського ринку включає два бензинові мотори об'ємом 2 (165 л.с.) та 2,5 літра (192 л.с.). Перший може працювати в парі з шестиступінчастою "механікою" або "автоматом". Другий за умовчанням ангрегатується автоматичною трансмісією.
Mazda6 - п'ятимісний передньопривідний седан. Двигуни: бензиновий 2.0 та 2.5 літра, дизельний 2.2-літра. КПП: механічна та автоматична, обидві 6-ступінчасті. Кліренс – 165 мм. Виробляється у Японії.
Mazda6 MPS - Повнопривідний п'ятимісний спортивний седан класу D. Мазда 6 MPS дебютувала в 2006 році і є спортивною модифікацією Mazda6. Модель продається на ринках Північної Америки під назвою Mazdaspeed6.
Mazda6 Універсал (2008) - Передньопривідний п'ятимісний універсал класу D. Прем'єра другого покоління універсала Мазда 6 відбулася 11 вересня 2007 на Франкфуртському автосалоні. Фейсліфтінг - 2010 рік. Наступне покоління універсалу Мазда 6 було представлено влітку 2013 року.
Mazda6 SW 2013 - універсал нового покоління, представлений майже одночасно з седаном. Оснащується тими ж бензиновими двигунами об'ємом 2,0 і 2,5 літра, а також механічною або автоматичною шестиступінчастими коробками передач. Цікаво, що універсал виявився на 7 см коротшим від седана, але зберіг той же обсяг внутрішнього простору.
Mazda6 Wagon (SW) - п'ятимісний універсал, що випускається з 2015 року. Доступний в одній комплектації з переднім приводом та 6-ступінчастою автоматичною КПП. Кліренс – 165 мм.
Mazda6 SW - п'ятидверний передньопривідний універсал. Третє оновлення третього покоління моделі представили у березні 2018 року на автосалоні у Женеві. Доступний в Україні із бензиновими моторами. Випускається у Японії.
Mazda6 Універсал - Передньопривідний п'ятимісний універсал класу D. Автомобіль дебютував 2002 на автосалоні в Детройті. Mazda6 також відома під назвою Mazda Atenza. Фейсліфтінг - 2005 рік.
Mazda6 Хетчбек - Передньопривідний п'ятимісний хетчбек класу D. Автомобіль дебютував 2002 на автосалоні в Детройті. Mazda6 також відома під назвою Mazda Atenza. Фейсліфтінг - 2005 рік.
Mazda6 Хетчбек - Передньопривідний п'ятидверний хетчбек класу D. Прем'єра другого покоління хетчбека Mazda 6 відбулася у вересні 2007 року на Франкфуртському автосалоні. Фейсліфтінг - 2010 рік.
Mazda BT-50 — задньопривідний з переднім приводом, що підключається, чотиридверний чотиримісний пікап. Дебют автомобіля Mazda BT-50 відбувся в березні 2006 року в Бангкоку. Фейсліфтінг - 2008 рік.
Mazda CX-5 - передньо-або повнопривідний кросовер, представлений у 2011 році. У певному сенсі автомобіль став першовідкривачем. Саме в Mazda CX-5 втілилися нові підходи марки до побудови силових агрегатів та вузлів, що отримали назву SkyActiv. За ним ховається цілий перелік нововведень: від зварювання кузова до моторобудування. Гама двигунів для України включає два бензинові мотори об'ємом 2 (150 к.с.) та 2,5 літра (192 к.с.). Тип коробки залежить від вибраної силової установки. Менш потужною доступні ручна та автоматична трансмісії, а потужнішою покладено виключно «автомат». Примітно, що коробки у моделі також нові шестиступінчасті.
Новий кросовер CX-5 представлений в Україні у березні 2015 року отримав оновлений передній бампер, радіаторну решітку та фари головного світла, а також нові 19-дюймові диски – додаткові варіанти забарвлення кузова. Інтер'єр перетерпів істотні зміни: нова панель приладів, центральна консоль і аудіосистема. Новинка доступна з переднім та повним приводом, які працюють у парі з 6-ступінчастими КПП (механіка або автомат). Випускається модель у Японії.
Mazda CX-7 – середньорозмірний повнопривідний кросовер, який славиться своїми динамічними характеристиками. На розгін до "сотні" версіям з 238-сильним турбованим мотором, що працює в парі з шестиступінчастим "автоматом", потрібно всього 8,3 секунди. Для моделі доступні системи моніторингу сліпих зон і безключового запуску двигуна, кольорова мультимедія, преміум-акустика Bose з 9 динаміками, сидіння водія з електроприводом, шкіряна оббивка салону. У серпні 2012 року, щоб не створювати конкуренцію компактнішому кросоверу Mazda CX-5, модель зняли з виробництва. Випускався кросовер у Японії.
Mazda CX-9 (2007) - дорестайлінгова версія моделі. Являє собою повнопривідний семимісцевий кросовер. Найбільша машина марки. До списку оснащення входять преміум-акустика Bose з 10 динаміками, ксенонові фари, круїз-контроль, камера заднього виду, безключовий запуск, шкіряний салон та інші плюшки, притаманні такому класу автомобілів. Силова установка - V-подібна "шістка" об'ємом 3,7 літра (277 л.с. і 367 Нм), що працює в парі з шестиступінчастим "автоматом". Тяга між осями розподіляється залежно від дорожніх умов. При необхідності задні колеса можуть отримати до 50% моменту, що крутить. Випускається у Японії.
Mazda CX-9 2013 — рестайлінгова версія моделі, прем'єра якої відбулася у жовтні 2012 року на автосалоні в Сіднеї. Оновлення освіжило зовнішність кросовера та розширило список обладнання, в якому з'явилися такі електронні помічники як система автоматичного перемикання далекого світла на ближній та моніторинг сліпих зон. Силова установка залишилася незмінною - бензиновий V6 об'ємом 3,7 літра, що працює в парі з шестидіапазонним автоматом. Випускається у Японії.